Skvělá vyjížďka na kole

2. dubna 2006 v 17:48 | Nikkitka |  Denodenní šeď
To byl zase dneska den. No já mám dost. Ráno jsem se vzbudila asi v sedm a šla jsem na comp. Asi po hodině nudění se jsem se podívala na hodiny a zjistila jsem, že těžce nestíhám. O půl desáté se pro mě totiž měla stavit Denča. Během půl hodiny jsem se stihla umejt a nachystat sebe i kolo na cestu ven a přemluvit rodiče, aby mi vydali money. To jsem ale ještě netušila, že se nikam nejede. Asi o třičtvrtě na devět jsem volala Charle co se jako děje a ona mi řekla, že ony dvě exotky nemůžou a hrozně se divila, že to nevím. Taxem si klidně sedla zpátky ke compu a v klidu začala stahovat nějaký písničky a obrázky a psát si s lidmama na ICQ. Asi za dvě hodiny se na něm objevila Charla a napsala mi, že na to kolo teda jako může. Taxi říkám dobrý, no. :-/ Domluvily jsme se, že si dáme v jednu srazík u zmrzliny v Drnovicích. Ještě jsem si docela dobře psala s Míšou Frehym a asi po hodince jsem se šla chystat.


Na kole byla sranda jako prase. Tak jako vždycky, když někde jsme se Charlou. Zopakovaly jsme si naši cestu, kterou jsme kdysi ujely dvěma našim kámošům, ale to jsme nevěděly, že tam bude takový bláto. Tomu jaxme špinavý jsme se pochopitelně hrozně smály. Jak jinak taky. Jsme to přece my dvě. Vysmátý v každý situaci. :D Když jsme byly už skoro v Lulči, rozhodly jsme se, že půjdeme s kolama (jinačím způsobem se totiž v tom bahně pohybovat nedalo) do dědiny, která je ještě přes kopec. Totiž do Pístovic. Jelikož jsme ale tou cestou do tý dědiny nikdy nešly taxme docela solidně zabloudily a tipla bych, že jsme ušly tak asi sedum kilometrů s kolama pěšky. Ale byla to docela sranda.
Potom jsme jely do Račic na oběd. Tam jsme si povídaly v hospodě...ale tak šíleně nahlas, že se na nás všeci koukali jak na debily. Byla prdel, no. Z oběda v Račicích jsme jely zpátky do Pístovic. Tam jsme vlezly do hospody a začaly jsme pochvalovat, jaké je tam teplo. Asi pět minut po tomhle rozhovoru, který mimochodem vyslechla celá...ehm...oni tomu asi říkají restaurace, jsme si na baru koupily zmrzlinu a šly jsme s ní mrznout ven. Tím jsme vyvolaly bouřlivé reakce důchodců, kteří tam seděli a zmateně koukali. No to víte. Když je venku deset stupňů tak nenarazíte na každým rohu na dvě holky v kraťasách a se zmrzlinou. :)

Když jsme tak seděly v Pístovicích na zahrádce tak se spustil šílenej slejvák. Tomu sme se smály. Jak jinak. Když jsme potom jely domů tak bylo všude mokro a my přestože jsme jely po silnici byly jsme špinavější než po těch deseti nebo kolika kilometrech v lese. :)

Zkuste si taky vyjet na kolo. Nedovedete si představit, jaká je přitom sranda. Nikkitka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama