Prostě 6.dubna 2006

6. dubna 2006 v 22:36 | Nikkitka |  Denodenní šeď
Tak a teď už začněme s tím dnešním dnem. Dneska je takovej divnej den. Hrozná nuda. Ráno jsem se vzbudila a šla jsem pod sprchu jako každý ráno. Tam jsem ještě tak napůl spala. Potom jsem slezla dolů, udělala jsem si čajíček, stoupla před zrcadlo a začala pracovat na tom, jak budu vypadat, až vyjdu z baráku. To nebylo až tak složitý. Sice mi to jako každej den trvalo hrubě přes půl hodiny, ale vpoho, no. Stála jsem před zrcadlem a začala jsem spodním prádlem. Nebudu vám to tady znechucovat, tekže tuhle část radši vynechám. Oblíkla jsem se, vyfénovala si vlasy, trošilinku jsem se namalovala a šla se podívat na hodiny. Zjistila jsem žě je 8:03. To mě docela znepokojilo. Ne proto, že bych třeba přišla pozdě do školy, to vůbec ne, ale proto, že brácha nebyl ještě dole. Jelikož ale bylo 8:03 a my jsme měli první hodinu informatiku, vykašlala jsem se na něj a šla jsem do školy. Ve škole byla větší nuda než kdy jindy. Teda aspoň prvních pár hodin. O velký přestávce bylo velký ticho, protože nesmíme pouštět ty bedničky a prostě nuda. Ve třetí hodině jsme měli jakýsiho borca asi z pedagogické fakulty či co. Ten celý třídě vykal a jenom mě furt osovoval jako nějakou to. Prostě mi tykal, ale pohodička. Seděla jsem vedle Tommika a ten během hodiny nějakým zavratným způsobem přišel na dvě věci:
1) Ten kluk mi tyká, protože mě chce. (Tohoto tématu se držel asi dvě miunuty.)
2) Jsem kluk. (Toho se držel celej zbytek dne a furt do mě hustil, abych dokázala, že to není pravda. Postupně se k němu připojila tak asi půlka třídy.)
Takže v tomto duchu se nesl celej zybtek dne. Jelikož půlka třídy je nemocná a to zrovna ta půlka, která chodí do němčiny a já jsem si zapomněla doma knížku taxem šla po šestý hodině domů a na němčinu jsem se vykašlala. Doma jsem si četla Mládí v hajzlu a máma mě poslala pro něco do města. Tak jsem to šla vyřídit, ale potom se mi ještě nechtělo domů, taxem se stavila za Denčou, která je nemocná. Tam jsem ztrávila asi hodinu a doufám, že nebudu taky nemocná. Potom jsem došla dom a nudila jsem se a čekala na to, až mě máma pustí na comp. Tak tohle asi byl celej můj den, no. :)

Nikkitka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama