Domacnost...uaaa

9. dubna 2006 v 17:14 | Nikkitka |  Denodenní šeď
Jelikož tento víkend jsem celý strávila doma, odrazilo se to na stavu naší domácnosti. Táta se asi na trvalo odstěhoval na zahradu, ale to jí jenom prospěje (té zahradě). Ráno jsem vstala asi v půl desátý a slezla jsem dolů. K mému údivu tam byla nalezlá celá rodinka a všeci na sebe štěkali. Přišla jsem a s klidem jsem si šla zapnout rádio (to je od kuchyně směremk místnosti s compama) to vyvolalo úplnou palbu na mě. Rozsudek zněl: Dokud nebude celej barák uklizenej, nikdo se žádnýho počítače ani nedotkne. To bylo poněkud složitý. Když jsem se rozhlídla kolem sebe, viděla jsem tak jako vždy,. když se tozhlídnu kdekoliv v našem domě neuvěřitelnej bordel, kterj u žádnýho z mých kamarádů není ani v okamžiku, kdy mě nepustí dovnitř a já můžu do bytu jenom nakouknout škvíropu ve dveřích. S klidem jsem šla tvořit můj účes n apalici, což zabere asi půl hodiny. Potom jsem se nepříliš vesele pustila do úklidu,. Naštěstí jsem poctivej člověk a mám všecko úhledně naházený hned za dveřma, takže stačí jenom je všecky vzít a roztřídit na to, co odnesu do pokoje a co hodím do koše nebo do špinavého prádla. To mi zabralo asi půl hodiny. potom jsem uklidila ještě tu změť drátů kolem computeru (ta už je tady zase zpátky)¨a lehla si na pohovku a četla Filter. Máma je už od včerejška hooooooooodně moc vydepkovaná, protože táta se šel včera najíst "domů"->k babičce a to mámu utvrdilo ve faktu, že je hrozná manželka. Takže pod hrozbou toho, že se máma v tý krizi zabije všeci poslouchali a uklízeli. Kolem poledne se její krize znásobila tím, že se jelo k babičce na oběd. No newim, jak dlouho to ještě naše rodina vydrží pohromadě, když nám vaří babička a v podstatě nám řídí život. Ve chvíli kdy jsme jeli k babičce jswem si říkala, že horší už to bejt nemůže. PO cestě jsem OPĚT viděla Dana Krejčího a tím se mi docela zlepšila nálada. Potom ale klesla ještě níž, když se máma dozvěděla, že naši drazí prarodiče ví jednu supertajnou věc, která souvisí se školní docházkou mého drahého bratra. To už se matka na fotra totálně namíchla, že vůbec nepřemýšlí a že matce vyžvaní prostě všechno. To jsem nehodlala poslouchat a taxem se stáhla u babičky na její "supervýkonný" počítač, kde jsem se snažila být na ICQ. Povedlo se mi dokonce zapnout ICQ5, čemuž jsem se dost divila, ale publikovat článek na blog přímo z terénu se nepovedlo. No nic. Teď už to sice není tak akční, ale je to tu a to je hlavní. :)


Hudba: Lady Sovereign

Tak tehle devatenáctiletá Britka je docela dobrá. Ten styl, co zpívá se mi moc líbí. Brit hop prostě. Je to jiný než třeba Cypress Hill (to mám ale taky ráda)

Četba: Mládí v hajzlu

Tudle knížku mi doporučil jeden kámoš. Dneska ráno jsem dočetla první díl a musím říct, že je to fakt dobrý. Deník uťáplýho pubeťáka Nicka na přelomu 13-ti a 14-ti let. Docela se pobavíte. :)
Nikkitka


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Denča Denča | 12. dubna 2006 v 7:56 | Reagovat

MNo tak to si tu knížku musím sehnat:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama