Další nudnej den

1. dubna 2006 v 21:47 | Nikkitka |  Denodenní šeď
Tento clanek se jmenuje podle písničky, která mi dneska celej den zní v hlavě. Je to Další novej den. Už jsem ji sice hrozně dlouho neslyšela, ale stejně si furt vybavuju tu melodii. dnešní den byl v odstatě další stereotypní nudnej den.
Od té doby co jsem naposledy psala se nic zvláštního nestalo. O pů jedne se máma jakože ráčila vyhrabat z postele a asi ve dvě jsme šly spolu nakupovat, že budem vařit oběd. Po cestě jsme potkaly Tommika. Ten šel za Denčou a ve čtyři už byl s Denčou a s Peťou v čajce. To se u nás doma právě obědvalo.Já jsem musela během dopoledne odevzdat půjčenou SIMkartu svému pošahanému bratrovi, takže jsem zůstala bez mobilu a nevěděla jsem vůbec nic o tom, kdy se do tý čajky jde. Nakonec jsem tam došla asi o pul šestý a v šest se šlo na zápas ve futsale.
Tam jsme došly docela dost vysmátý a trvalo nam asi tak deset minut než jsme byly vůbec schopný jít a sednout si na tribunu. :) Tom už dávno byl v tom jeho kotli nebo jak tomu říká a dělal, že hrozně fandí. To byla dost nuda. My sme se byly koukat na Roba a ten nakonec seděl celou dobu na střídačce. Asi po deseti minutách nás to už nebavilo, taxme celej zbytek utkání kecaly o tom, kterej z klukiů Derkovejch líp líbá a asi po půl hodině jsme si všimly, že vedle nás sedí jejich rodiče. No sranda, no.
Cesta domů byla z toho futsalu asi nejzáživnější. Tom se svým dementním bratrem se úplně bezdůvodně pobili a potom už sme jenom kecali po cestě.... :)
Tak ahoj ahoj ahoj, Nikkitka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama